ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות לחו”ל

נכתב ע''י ב- Jul 25, 2013 כחלק מ- ביטוחים ופוליסות |

ביטוח נסיעות לחו”ל הוא ביטוח מיוחד, וכל מטרתו היא שתוכלו ליהנות מהשהות שלכם מעבר לים, בלי דאגות מיותרות.

במקרה בו נדרשים לטיפול רפואי לא צפוי בחו”ל, או במקרה של אובדן המטען, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם הוצאות כלכליות לא פשוטות, לחץ ודאגה.

בשביל זה אנחנו כאן. ביטוח נסיעות לחו”ל מכסה הוצאות בריאות בזמן שהיה מחוץ לגבולות המדינה, וכן במקרה של אובדן מטען. תנו לנו לדאוג לכם למטען ולבריאות מעבר לים. אתם תדאגו רק ליהנות.

 

תוכנית ביטוח פספורט כארד (PassportCard)

תוכנית ביטוח נסיעות לחו”ל של פספורט כארד היא תוכנית מקיפה, אטרקטיבית ונוחה מאד לשימוש. פספורט כארד הוא ביטוח נסיעות לחו”ל מתקדם וחדשני, המופעל באמצעות כרטיס מגנטי, בדומה לכרטיס אשראי אישי.

הוא מהווה אמצעי לתשלום ישיר ומיידי לשירותי רפואה ברחבי העולם, ללא תשלום השתתפות עצמית בכל שירות רפואי הניתן מעבר לים.

711x186בשונה מתוכניות ביטוח נסיעות לחו”ל אחרות, עם פספורט כארד ניתן לשלם בעת קבלת הטיפול דרך הכרטיס, ללא הצורך להציג קבלות לחברת הביטוח בישראל, וללא מסכת הניירת והבירוקרטיה.

כך, המבוטח למעשה טוען את הכרטיס בארץ, ומשלם באמצעותו בעת קבלת הטיפול בחו”ל, בלי להוציא כסף נוסף בזמן הטיול ובלי להמתין לחברת הביטוח, שתחזיר את הכסף לאחר התביעה. פספורט כארד הוא ביטוח יעיל, נוח ומשתלם.

התוכנית של פספורט כארד כוללת שירותים רפואיים מתקדמים ומקיפים למטיילים בחו”ל, כגון הטסה רפואית לישראל בליווי צוות רפואי במידת הצורך, פינוי מוטס מהמקום במקרה של פציעה, תקרת אחריות כספית גבוהה במיוחד, מוקד רפואי הפועל 24 שעות ביממה ועוד.

תוכנית הביטוח של פספורט כארד נותנת מענה לכל נסיעה, ומספקת ביטוח מורחב בהתאם לצורך (בתוספת תשלום), כגון ביטוח ספורט אתגרי, ביטוח הריון, טיולי תרמילאים וכיו”ב.

מתכנן טיול לחו”ל? התקשר אלינו, ונציגנו ישמחו להסביר לך עוד על הביטוח הנוח והמתקדם של פספורט כארד.

 

תוכנית הביטוח של David Shield

במקרה של יציאה ארוכה לחו”ל, יש צורך בביטוח בריאות רפואי, פרט לביטוח הנסיעות.

טיול לתקופה ארוכה של מעל לשלושה חודשים, ישראלים שעוברים להתגורר בחו”ל לפרק זמן בלתי ידוע או בלתי מוגבל, סטודנטים שיוצאים ללמוד מעבר לים, עובדים שנשלחים לרילוקיישן במדינה זרה וכיו”ב, אינם יכולים להרשות לעצמם ביטוח נסיעות רגיל לחו”ל, בעל תוקף זמן קצר יחסית ומוגבל בהיקפו.

תוכנית הביטוח שנותנת מענה לצרכים אלה היא התוכנית של חברת David Shield, עמה עובדת פינקל ביטוח. תוכנית זו כוללת שי

דיויד שילד ביטוח חו"ל Davidshield

רותי בריאות נרחבים ביותר, ומחליפה למעשה את שירותי קופות החולים בארץ. היא עומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים, ומציעה שירות גם בשפה העברית.

התוכנית כוללת כיסוי בלמעלה מ-140 מדינות ברחבי העולם, של מגוון תרופות, ניתוחים, השתלות איברים, הוצאות אשפוז, פינוי חירום ועוד, והיא מעניקה כיסוי רפואי גם במהלך ביקורים במדינות אחרות, או חזרה לישראל (בלי צורך בתקופת צינון או המתנה).

ביטוח רפואי מקיף זה, יאפשר לכם לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר במידה שתזדקקו לו, מבלי לחשוש לעלויות. חשוב לציין בהקשר זה, כי ישראלים הנמצאים בחו”ל למעלה משנתיים ואינם משלמים ביטוח בריאות, או לחילופין ישראלים השוהים בחו”ל 5 שנים ומעלה ואינם מוגדרים עוד תושבים, לא יהיו זכאים לקבלת שירותים רפואיים בארץ ללא תקופת צינון- כשיגיעו לביקורי מולדת או במידה שיחזרו לישראל.

תוכנית הבריאות של David Shield היא התוכנית המקיפה ביותר לשירותי בריאות מעבר לים, תוך מתן שירות בסטנדרטים בינלאומיים.

רוצים שנחזור אליכם עם מידע נוסף לגבי ביטוח נסיעות לחו”ל? השאירו פרטים כאן:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הדפס עמוד זה הדפס עמוד זה

 

נושאי העמוד: .
Google+