ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

נכתב ע''י ב- Jul 25, 2013 כחלק מ- ביטוחים ופוליסות |

ביטוח לכיסוי מקיף של תרופות, השתלות וניתוחים, בארץ ובחו”ל

חוק ביטוח בריאות ממלכתי בישראל קובע מתן שירותי בריאות לכלל התושבים, באמצעות קופות החולים.

תשלומי ביטוח בריאות נגבים באמצעות המוסד לביטוח לאומי מתושבי המדינה לפי חוק, ובהתאם להכנסתם. אלא שביטוח הבריאות שמעניקה מערכת הבריאות הציבורית בישראל הינו מצומצם, וסל הבריאות הממלכתי, על אף שמתעדכן מעת לעת, רחוק מלספק כיסוי מלא לתרופות ולשירותים להם נזקקים אנשים רבים.

כך למשל, ביטוח סיעודי אינו נכלל במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי, כמו גם טיפולים חדשניים או תרופות יקרות, בעיקר לחולי סרטן.

במסגרת שב”ן (שירותי בריאות נוספים) של חוק ביטוח בריאות ממלכתי, מפעילות אמנם קופות החולים ביטוח בריאות משלים, המספק שירותים רחבים יותר מזה של סל הבריאות הבסיסי. אך גם הוא עלול להימצא לא מספק, במידה שחלילה נזקקים לניתוח רפואי בחו”ל או להשתלה, לתרופות יקרות או לשירותים שאינם מכוסים במסגרת הביטוח המשלים.

מי שנזקק לטיפול רפואי שאינו במסגרת סל הבריאות או הביטוח המשלים של קופות החולים, יאלץ לעיתים לשלם עשרות אלפי שקלים.

כדי להימנע מכך, ומהגילוי של הרגע האחרון מה נכלל במסגרת סל התרופות ובמסגרת הביטוח המשלים ומה לא, מומלץ להצטייד בביטוח בריאות פרטי.

כיסוי ביטוח הבריאות הפרטי מעניק מענה רחב ומקיף למגוון קטסטרופות רפואיות:

 

ניתוחים פרטיים בארץ ובחו”ל

הכיסוי כולל, בין היתר, שכר מנתח ורופא מרדים, חדר ניתוח, ייעוץ פרטי לפני הניתוח, בדיקה פתולוגית, הסעה באמבולנס או הטסה רפואית (על פי צורך רפואי), תמיכה ועזרה למלווים בעת ניתוח בחו”ל ועוד.

 

כיסוי לתרופות מאריכות או מצילות חיים

כיסוי לתרופות להן נזקק המבוטח, שאינן כלולות בסל הבריאות או שאינן מכוסות במסגרת סל הבריאות בשל התוויה רפואית הקבועה בסל (השונה מהצורך הנדרש למבוטח).

בנוסף, מספק הביטוח הפרטי כיסוי לצורך בהשתלות לב, לב-ריאה, ריאה, כבד, כליה, לבלב, מח עצם, מעי וכיסוי להשתלת שחלות.

כיסוי רחב מסוג זה הינו מהחשובים ביותר בנושא דאגה לחוסן הבריאותי של המבוטח ובני משפחתו, במקרה בו חלילה מתעורר הצורך במענה רפואי מקיף.

בביצוע ביטוח מסוג זה יילקחו בחשבון מספר פרמטרים עיקריים, דוגמת גיל ההצטרפות לביטוח, ומצב בריאותי עדכני.

אנו בפינקל נובק תמיד בצד שלכם. כחלק מתפיסתנו להתאים את מוצרי הביטוח השונים לצרכי לקוחותינו, אנו מרכזים ומבצעים עבורכם את ההשוואות בין הפוליסות השונות לביטוח בריאות פרטי, המעניקות כיסוי מקיף של תרופות והשתלות מטעם חברות הביטוח השונות.

כל זאת כדי לחסוך לכם זמן יקר בהשוואות מחירים, ובסופו של דבר- לחסוך לכם כסף. באמצעותנו תקבלו את הצעת המחיר המשתלמת, האטרקטיבית והמתאימה ביותר עבורכם.

 

ביטוח מחלות קשות

מעבר להתמודדות הרגשית, גילוי של מחלה קשה עלול להוביל להתמודדות כלכלית לא פשוטה ולהוצאות כספיות לא מתוכננות.

כך למשל, לעיתים נדרש לבצע התאמה של הבית לצרכים החדשים, או לשכור אחות פרטית. גם הטיפולים הנדרשים בתקופת ההחלמה ואובדן כושר העבודה, שמוביל לפגיעה בהכנסה החודשית, מהווים הוצאות נוספות שאינם מכוסים בביטוח רפואי רגיל.

ביטוח מחלות קשות מעניק למבוטח פיצוי כספי חד פעמי, בסכום שנקבע מראש, בעת גילוי מחלה קשה מתוך רשימת מחלות שונות.

תוכנית ביטוח זו מסייעת להתמודד עם המצב הבריאותי החדש ועם ההוצאות הכרוכות בטיפול במחלה. כיסוי רחב מסוג זה הינו מהעיקריים בנושא דאגה לחוסן הכלכלי והבריאותי של המבוטח ובני משפחתו, במקרה של, חלילה, גילוי מחלה קשה.

בביצוע ביטוח מסוג זה יילקחו בחשבון מספר פרמטרים עיקריים, דוגמת גיל ההצטרפות לפוליסה, מצב בריאותי עדכני של המבוטח וכיו”ב.

רוצים שנחזור אליכם עם מידע נוסף לגבי ביטוח בריאות? השאירו פרטים כאן:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הדפס עמוד זה הדפס עמוד זה

 

נושאי העמוד: .
Google+