ביטוח רכב

ביטוח רכב

נכתב ע''י ב- Jul 25, 2013 כחלק מ- ביטוחים ופוליסות |

ביטוח לרכב – למה זה חשוב? כלי רכב הוא רכוש יקר החשוף לסיכונים רבים כמו גניבה או פריצה, פגיעה ו/או נזק לאחר תאונה לרכב עצמו, או חלילה לאנשים הנמצאים ברכב או מחוצה לו.

על מנת שתוכל לנסוע על הכביש בלי דאגות, חשוב שתבטח את כלי הרכב הנמצאים ברשותך.

ישנם שלושה סוגים של ביטוחים לרכב:

 

ביטוח חובה לרכב

ביטוח חובה הוא ביטוח לרכב המחויב על פי חוק. פוליסת ביטוח חובה לרכב מעניקה כיסוי לנזקי גוף של הנהג, הנוסעים ברכב או הולכי הרגל, במקרה של פגיעה בתאונה כתוצאה מהשימוש ברכב.

בעקבות הרפורמה בביטוח רכב חובה, וביטול התעריף הקבוע לביטוח החובה משנת 2001, קיימים הפרשים בין מחירי ביטוח החובה אצל החברות השונות, העשויים להגיע למאות שקלים.

כחלק מתפיסתנו להתאים את מוצרי הביטוח השונים לצרכי לקוחותינו, אנו בפינקל נובק מרכזים ומבצעים עבורכם את ההשוואות בין פוליסות ביטוח החובה לרכב של חברות הביטוח השונות.

כל זאת כדי להקל עליכם, לחסוך לכם זמן יקר בהשוואה בין המחירים הקיימים בשוק, ובסופו של דבר- לסייע לכם למצוא את החברה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר.

ביטוח רכב מקיף

פוליסת ביטוח המעניקה כיסוי לנזקי רכוש, וכשמה כן היא: מהווה ביטוח מקיף וכולל. הפוליסה מכסה נזקים אפשריים לכלי הרכב כתוצאה מתאונה, מהתפוצצות, משריפה, מסערה ומשיטפונות, וכן נזקים כתוצאה ממעשה אדם כגניבה, או מעשה זדון וחבלה.

בנוסף, הפוליסה כוללת אחריות כלפי צד שלישי בשל נזקי רכוש. לביטוח לרכב פרטי ומסחרי במשקל כולל של עד 4 טון- למעט רכב דו גלגלי, נקבעו תנאי מינימום המחייבים את כל חברות הביטוח (פוליסה תקנית).

הפרמטרים שיש לבחון בעת ביצוע כיסוי ביטוח מקיף הם גיל הנהגים ברכב, סוג הרכב- פרטי, מסחרי וכו’, ניסיון תביעות קודם, ותוספות או התקנים הקיימים ברכב.

ביטוח צד ג’ לרכב

פוליסת ביטוח המכסה נזקי רכוש של צד שלישי, שנגרמו על ידי הרכב המבוטח.

כך למשל, ביטוח צד ג’ יכסה את הנזק הכלכלי שנגרם כתוצאה מפגיעת רכב מבוטח ברכב אחר, או ברכוש שאינו רכב כמו גדר, שמשיה, רמזור וכיו”ב.

הפרמטרים שיש לבחון בעת ביצוע פוליסת ביטוח לצד שלישי בלבד: גבולות אחריות (תקרה מקסימלית לפיצוי) של סכומי הביטוח במקרה של פיצוי נדרש, וכן של הסכומים לסיוע ולהגנה משפטית במקרה תביעה.

רוצים שנחזור אליכם עם מידע נוסף לגבי ביטוח רכב? השאירו פרטים כאן:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

הדפס עמוד זה הדפס עמוד זה

 

נושאי העמוד: .
Google+