המלצות

26.05.2013

שלום רב

שמי זקרויסקי לריסה אני ובן זוגי ד”ר צינמון אודי אחרי שנתיים של קבלת שירות מחברתכם יכולים להעיד שללא ספק זכינו בנציגת שירות יוצאת דופן.

ברצוננו להביע את מלוא הערכתנו לגב’ רחל צרפתי, שמעניקה לנו שירות מצוין, אישי, מהיר ומקצועי.

תחושת האחריות ושיש על מי לסמוך ליוותה אותנו מהרגע הראשון שנוצר בינינו קשר טלפוני.

מתוך ניסיון ביצירת קשר עם מוקדי שירות שונים אנו משוכנעים שרחל יכולה להוות דוגמאת מופת לתודעת שירות על כל היבטיו ברמה הגבוהה ביותר.

לא בכל יום זוכים לקבל שירות חם ואדיב מנציג שירות, ואנו לא נגזים אם נציין כי חברתכם זכתה בעובדת מצוינת .

לסיום אנו חושבים שהתברכת בעובדת נפלאה כזו ואנו בטוחים שהיא תעשה עוד הרבה טוב לכם כחברה ולנו כלקוח בהווה ובעתיד.

תודה רבה עם הערכתנו הכנה

לריסה ואודי צינמון.

 

 

07.07.2016

מכתב תודה והערכה! אני ואשתי מבטחים את שני הרכבים שלנו בחברת “פינקל – סוכנות לביטוח” משנת 2011 . לפני כחודש נגנב מתחת לביתנו הרכב שלנו מסוג ג’יפ – קיה ספורטז’ 2015 שעלותו 150,000 ₪

התחלתי מיד בתהליך מסודר יחד עם סוכנת הביטוח לבקשת תשלום מול חברת מנורה. חברת מנורה, החליטה מסיבות שונות לעקב את התשלום. חשתי מתוסכל ואפילו חסר אונים, לאור המצב העגום שנקלענו אליו. יצרתי קשר טלפוני עם אוהד, מנהל והבעלים של חברת פינקל- סוכנות הביטוח. עם תום השיחה הרגשתי הקלה עצומה! אוהד הרגיע אותי ולקח אחריות מלאה על כל הנושא.

אוהד הבטיח לי שבמידה וחברת מנורה תחליט מכל סיבה שלא לשלם את כל הסכום הנדרש, הוא ישלים את ההפרש מכיסו. אוהד הפגין אכפתיות, הרגיע אותי והיה בקשר רציף מול חברת מנורה ברמה יומית! בנוסף, דאג אוהד לעדכן אותי באופן אישי כמעט על בסיס יומי בכל עדכון והתפתחות. בסופו של דבר תוך 5 שבועות, כל הכסף שולם לי במלואו. אין לי ספק, שניסיונו רב השנים של אוהד וכוחו מול חברת הביטוח, היה הזרז האמתי לתשלום המלא וסגירת התיק.

לסיכום, אין לי אלא להביע את הערכתי העצומה, לאוהד ולשירות המדהים שקבלתי באופן אישי. אין ספק שהוא זכה בלקוח נאמן לעוד שנים רבות, יישר כוח!!!

יניב לוי.

 

 

ביטוח מומלץ יונה

 

ביטוח מומלץ שוקי

Screen Shot 2014-04-28 at 11.11.13 AM

Google+